O firmie

Podstawą i potęgą naszej firmy są ludzie. To oni każdego dnia i nocy, z pełną starannością dbają o czystość i porządek u Państwa w domu, firmie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, zapewnia to szybkie i profesjonalne wykonanie wszelkiego rodzaju prac, nawet takich, które wymagają zastosowania niecodziennych rozwiązań. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami sprzętu i producentami środków czystości. Gwarantuje to fachową realizację powierzonych zadań.

 

Troszczymy się o zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Stosujemy również produkty, które są niezawodne i jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego.

 

Nasze usługi wykonujemy we wszystkich obiektach: domach, biurach, sklepach, marketach spożywczych i budowlanych, centrach handlowych, fabrykach, halach produkcyjnych, placówkach zdrowia, szkołach, hotelach, osiedlach mieszkaniowych.

 

Dbmay o tereny zewnętrzne - w sezonie zimowym odśnieżamy place, prakingi, ciągi komunikacyjne piesze. W sezonie letnim opiekujemy się terenami zielonymi.